• In English
 • Віталій Захарченко: Суспільство дасть оцінку всім останнім подіям у державі
  опубліковано 08 лютого 2014 року о 12:53

  Під час протистояння на вулиці Грушевського міліція вистояла та не застосувала силу, надану їй законом.

  За словами Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, розмови про силовий розгін входять у розряд інформаційних війн. Цей спосіб застосовують для того, щоб якимось чином мобілізувати протестуючих на Майдані.

  «Я впевнений, що це лише вигадки деяких опозиційних політиків, спрямовані на підтримку протестних настроїв у суспільстві», - сказав Віталій Захарченко.

  Водночас він зазначив, що рівень інформаційних технологій, які застосовуються в Україні, не можна порівняти ні з Єгиптом, ні з Лівією, ні з Сирією. У нашій державі сьогодні розробляються і застосовуються технології зовсім іншого рівня. Саме тому, вважає Міністр, інформаційні війни будуть продовжуватись.

  «Буде вкидатися чимало дезінформації для того, щоб дезорієнтувати суспільство про події, які відбуваються у державі», - зауважив він.

  Разом з тим Віталій Захарченко висловив впевненість, що суспільство само дасть оцінку всім подіям.

  «Єдиним стримуючим фактором виступила міліція. Таку оцінку дасть і суспільство, не сьогодні, але це обов'язково станеться», - впевнений Міністр.

  У той же час глава правоохоронного відомства зазначив, що сьогодні криміногенна ситуація в країні стабільна, контрольована, а рівень злочинності знижується майже за всіма видами злочинів.