• In English
 • Під час проведення медоглядів для кожного учня визначається група для занять фізкультурою
  опубліковано 08 лютого 2014 року о 09:12

  Міністерством освіти і науки України здійснюється моніторинг за організацією та проведенням медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

  Медичні огляди школярів здійснюються відповідно до затверджених графіків на базі лікувально-профілактичних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів упродовж 2013-2014 навчального року.

  Створено виїзні мобільні бригади медичних працівників для проведення медичного огляду дітей у сільській місцевості.

  Особлива увага приділяється першочерговості огляду дітей із сімей соціального ризику.

  За інформацією з регіонів 99,9% учнів загальноосвітніх навчальних закладів  пройшли медичні огляди. З них – на базі медичних закладів – 80%, на базі навчальних закладів 20%.

  Профілактичні медичні огляди учнів проводяться в присутності батьків  або  їхніх законних представників та при отриманні від них інформованої згоди на медичний огляд.

  Кожній дитині робиться висновок про стан здоров’я, визначається група для занять фізичною культурою, за необхідності надаються рекомендації щодо додаткових обстежень, консультацій вузькопрофільних фахівців тощо.

  Учні, які не пройшли медичного обстеження (рекомендованого додаткового обстеження), до навантажень на уроках фізичної культури не допускаються.