• In English
 • Військові ЗСУ посилюють охорону повітряного кордону України
  опубліковано 06 лютого 2014 року о 19:00

  6 лютого на військовий аеродром “Бельбек”, що у Криму, прибули літаки Су-27 Галацької бригади тактичної авіації, яка дислокується у місті Миргород. З п’ятниці, 7 лютого, вони заступають на бойове чергування з охорони повітряного простору нашої держави.

  «Ми перелетіли з Миргороду до аеродрому “Бельбек” для несення бойового чергування у системі протиповітряної оборони України відповідно до поставленої командувачем Повітряних Сил Збройних Сил України задачі», – повідомив заступник командира бригади з льотної підготовки підполковник Олександр Оксанченко.

  За словами офіцера, це пов’язано з підсиленням повітряної охорони південних рубежів нашої держави у зв’язку з початком проведення у російському місті Сочі зимових Олімпійських ігор.

  Як раніше повідомлялося, на початку цього тижня у Повітряних Силах Збройних Сил України під керівництвом першого заступника командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова відбулося тренування чергових сил з протиповітряної оборони.

  Його основною метою було нарощування спроможностей чергових сил щодо своєчасного реагування на зміни повітряної обстановки з урахуванням проведення у Російській Федерації зимових Олімпійських ігор.

  «Разом з нашими побратимами, товаришам по зброї – льотчиками Севастопольської бригади тактичної авіації ім. Олександра Покришкіна, ми надійно забезпечимо недоторканість нашого Державного кордону з повітря», – запевнив підполковник Олександр Оксанченко.