• In English
 • Вже у цьому році 96% херсонців отримуватимуть воду цілодобово
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 16:10

  Забезпечення жителів міста цілодобовим водопостачанням залишається однією із пріоритетних задач влади Херсонської області. Зокрема, починаючи з 2010 року, ведеться активна робота у цьому напрямку.

  Так, якщо до 2010 року лише 143 тис., або ж 47% херсонців були забезпечені цілодобовим водопостачанням, то, починаючи з 2010 і по сьогоднішній день, відсоток людей, що отримали змогу користуватися водою цілодобово невпинно зростає.

  Як повідомляє Херсонський Водоканал, у 2013 році за рахунок державного бюджету виконувались роботи з реконструкції Верхньоантонівського водозабору та водоводу питної води (2 черга).

  Замовником виступило управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Були виконані роботи з модернізації 21 системи підвищення тиску холодної води, і саме ці заходи дозволили забезпечити цілодобовим водопостачанням 25,7 тис. мешканців міста.

  Таким чином, відсоток  охоплення цілодобовим водопостачанням  населення мерсона зріс до 86,3%.

  У 2014 ж році, за інформацією Херсонського Водоканалу, на цілодобове водопостачання планується перевести 96% жителів міста.

  Зокрема, заплановані роботи із реконструкції Верхньоантонівського водозабору і водоводу питної води (3-я черга), а також будівництво і облаштування 4-х нових свердловин.

  А для решти херсонців, в будинках яких підвищувальні установки знаходяться  на балансі житлових організацій, буде запропоновано спеціальні заходи, спрямовані на ліквідацію графіка  надання послуги водопостачання.