• In English
 • Торік за призначенням держдопомоги звернулося понад 158 тис. сімей Херсонщини
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 15:54

  Під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації Геннадія Причини відбулася обласна  селекторна нарада. Розглядалося, зокрема, питання щодо виплати державних соціальних допомог у т.ч. за новою процедурою оформлення допомоги при народженні дитини.

  За інформацією Департаменту соціального захисту населення ХОДА протягом 2013 року за призначенням всіх видів державної допомоги до органів праці та соціального захисту населення області звернулося більше

  158 тисяч сімей. Допомогу сім’ям з дітьми, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям інвалідам, тимчасову допомогу дітям призначено більше ніж 1 млрд. грн. та виплачено в повному обсязі.

  «З 02 лютого 2014 року встановлюється нова процедура оформлення допомоги при народженні дитини. А саме скорочується кількість документів для отримання вказаної допомоги для заявників», - зауважив директор Департаменту соціального захисту населення.

  Також Геннадій Причина звернув окрему увагу на те, що з пониженням температури гостро стоїть необхідність забезпечення соціальним захистом одиноких, одинокопроживаючих громадян похилого віку, інвалідів, бездомних осіб з метою запобігання їх переохолодження у зимовий період  2013-2014 років. Він повідомив, що в області діє 84 оперативних штаби для надання допомоги бездомним особам, соціальне патрулювання проводять 156 бригад, створено 57 банків одягу, 23 пункти роздачі їжі, 86 пунктів обігріву. Пунктами обігріву надано послуги 313 особам.

  Слід зазначити, що з метою попередження негативних явищ в сім’ях з дітьми, в рамках взаємодії органів соціального захисту населення з центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у вересні минулого року за дорученням Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації місцеві управління сформували та передали до центрів для проведення обходів списки отримувачів окремих видів соціальної допомоги. Всього необхідно обстежити 29244 родини. У разі виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, їм надаються соціальні послуги.