• In English
 • НКЦПФР погодила зміни до Правил "Української фондової біржі"
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 13:43

  НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) затвердила нову редакцію Правил Приватного акціонерного товариства «Українська фондова біржа» на своєму плановому засіданні, що відбулося 4 лютого 2014 року.

  «У новій редакції правил «Української фондової біржі» було приведено термін «односторонній аукціон» у відповідність до Положення про функціонування фондових бірж, а також уточнено ринки, на яких застосовується технологія безперервного подвійного аукціону. Крім того, були внесені зміни в порядок визначення та оприлюднення біржових курсів цінних паперів, в лістингові умови щодо обов’язку емітента повідомляти біржу про проведення загальних зборів, порядок денний, порядок виплати дивідендів та механізму клірингу і розрахунків з Розрахунковим центром», - розповіла Ірина Устенко, директор Департаменту регулювання діяльності торговців та фондових бірж НКЦПФР.

  Додамо, що внесені зміни привели норми Правил у відповідність до низки нормативно-правових актів, чинних у нових редакціях. Зокрема, до Законів України «Про депозитарну систему України», «Про акціонерні товариства», «Про інститути спільного інвестування», а також актуалізованого Положення про функціонування фондових бірж, Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів, Порядку визначення біржового курсу цінного папера.

  Зміни до Правил біржі були погоджені відповідними структурними підрозділами регулятора, розглянуті на засіданні Комісії та зареєстровані.