• In English
 • Мінінфраструктури: В Україні пілотів готуватимуть на сучасних тренажерах
  опубліковано 05 лютого 2014 року о 14:05

  Майбутні авіатори України вчитимуться на сучасних тренажерах. Мінінфраструктури планує реконструювати міжнародний центр підготовки авіаційних спеціалістів та модернізувати тренажерний центр підготовки пілотів для обслуговування літаків типу Вoeing 737 та Airbus. Таким чином пілоти отримуватимуть необхідні практичні знання в Україні, а не за кордоном як зараз.

  "Вже проведено переговори з компаніями Boeing та Airbus щодо встановлення тренажерів цього типу літаків. Зараз наші пілоти проходять стажування за кордоном, але до кінця наступного року така підготовка проводитиметься і в Україні", - розповів під час сьогоднішнього брифінгу в Будинку Уряду Міністр інфраструктури України Володимир Козак.

  Підготовка диспетчерів та льотного складу здійснюватиметься за програмами, що повністю відповідають міжнародним вимогам ICAO. Приміром, вже зараз Украерорух запровадив власну програму початкової підготовки авіадиспетчерів, розроблену згідно зі специфікаціями Євроконтролю.

  Окрім навчання майбутніх фахівців, Украерорух планує більш ретельно стежити за здоров’ям авіаперсоналу. Цього року буде створено Лікувально-діагностичний комплекс Медико-санітарної частини Украероруху.

  "Ми реконструюємо медично-діагностичний комплекс, що знаходиться поруч із аеропортом "Жуляни". Він матиме сучасне обладнання. Тож проходження діагностики та лікування авіаційного персоналу буде на найвищому рівні", - сказав Міністр інфраструктури.

  Нагадаємо, у березні минулого року Медико-санітарна частина отримала свідоцтво медичного центру, яке надає право проводити медичну сертифікацію усього авіаційного персоналу, тобто не лише авіадиспетчерів, а й пілотів, бортпровідників, пілотів-аматорів та інших.