• In English
 • Всі обмеження руху, введені дорожниками через негоду, будуть зняті протягом доби, - Є.Прусенко
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 17:27

  Обмеження руху на 7 дорогах державного значення у Волинській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській та Миколаївській областях будуть зняті протягом доби, а проїзд до 115 віддалених населених пунктів Донеччини, Волині, Івано-Франківщини та Львівщини забезпечено до кінця завтрашнього дня. Таку заяву зробив Голова Державного агентства автомобільних доріг України Євген Прусенко у ході прес-конференції 4 лютого.

  За його словами, від самого початку ускладнення погодних умов на автомобільних дорогах загального користування щодня цілодобово працювали майже 3,5 тисячі дорожників та понад 2,5 тисячі дорожніх механізмів.

  «Належна організація робіт дала змогу не допустити закриття руху автомобільними дорогами Одещини, Херсонщини та західних областей України, а обмеження проїзду основними дорогами державного значення на Кіровоградщині – зняти протягом доби», – зазначив Є. Прусенко, додавши, що в деяких регіонах роботи з розчищення доріг були малоефективні, адже сильні вітри – до 35 м/с, на вже розчищених ділянках за 20-30 хвилин утворювали нові та більш потужні перемети, висота яких сягала 2-3 м.

  Внаслідок цього у пік стихії для недопущення загрози життю та здоров’ю користувачів доріг дорожникам довелося обмежити рух на 32 дорогах загального користування, з яких закритими залишаються лише 7, а з 829 населених пунктів, де перемети унеможливили проїзд, без під’їзду сьогодні зосталося 115.

  «Сприятлива погода нарешті надала нам змогу працювати ефективніше, а отже решту закритих доріг буде розчищено вже до кінця дня, а до віддалених населених пунктів Донецької, Волинської та Івано-Франківської області проїзд буде забезпечено вже завтра», – запевнив Є. Прусенко.