• In English
 • Закарпатський онкоцентр співпрацює з провідними медичними закладами Європи та Америки
  опубліковано 04 лютого 2014 року о 17:14

  4 лютого заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур ознайомився із діагностичним та лікувальним потенціалом Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру. Про роботу закладу посадовцю та представникам ЗМІ розповіли заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Володимир Брич та головний лікар Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру Андрій Русин.

  Саме сьогодні, 4 лютого, у світі відзначають День боротьби проти раку. Головна мета - привернути увагу громадськості до проблеми онкозахворювань, щоб запобігти поширенню цієї недуги.

  «На жаль, нині онкологічні захворювання прогресують. Ця проблема вже давно вийшла за межі сфери охорони здоров’я і потребує особливої уваги з боку держави. Тому вчасне діагностування хвороби та якісне лікування онкохворих, передусім, допоможуть знизити рівень захворювання в області. А розвиток інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема, тих, де проводиться лікування онкологічних захворювань – це завдання глави держави, для виконання якого місцева влада докладає максимальних зусиль», - підкреслив Іван Качур.

  У свою чергу Андрій Русин зазначив: наразі результати обстежень в області, зокрема, серед жінок, є більш втішними, ніж у минулі роки: «Якщо ж закарпатці потрапляють до нашого закладу, то медики намагаються забезпечити якомога кращий догляд за ними. Варто також зауважити, що Закарпатський онкоцентр співпрацює з провідними медичними закладами Європи, Америки та Ізраїлю».

  В обласному онкодиспансері облаштовано 250 стаціонарних ліжок, передбачено 335 посад персоналу. В області діє програма боротьби з онкологічними захворюваннями, обсяг фінансування якої у 2013 році становив понад 3 мільйони гривень з державного бюджету та майже 23 мільйони з місцевих. У рамках виконання програми було закуплено, зокрема, необхідні лікарські препарати для хворих.