• In English
 • За тиждень операції "Акциз-2014" вилучено підакцизних товарів на 3 млн. грн.
  опубліковано 31 січня 2014 року о 16:04

  За тиждень проведення спецоперації „Акциз - 2014” оперативники Міндоходів вилучили  з незаконного обігу підакцизних товарів на загальну суму майже 3 млн. гривень.

  Так, днями у рамках операції працівники Міндоходів спільно з колегами із ДАІ на в`їзді до столиці затримали дві вантажівки, які перевозили алкогольну продукцію. Увесь товар був обклеєний підробленими марками акцизного податку. Більше того, один з водіїв взагалі не мав жодних документів щодо походження та якості лікеро-горілчаної продукції. Наразі товар вилучено, а його зразки направлено на експертизу. Вирішується питання щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

  Загалом з початку року з незаконного обігу  вилучено підакцизних товарів на суму понад 30 млн. гривень. З них тільки тютюнових та лікеро-горілчаних  виробів – на загальну суму близько 23 млн. гривень.

  Крім того, припинено діяльність 18 незаконних виробництв алкогольних напоїв.

  Нагадаємо, що широкомасштабна операція „Акциз-2014” була розпочата 20 січня поточного року для активізації боротьби з розповсюдженням фальсифікованої та недоброякісної продукції на території нашої країни.