• In English
  • У Житомирській ОДТРК діє школа обдарованих дітей
    опубліковано 31 січня 2014 року о 12:54

    Творчий колектив Житомирської ОДТРК вже кілька років веде відбір і навчання обдарованих дітей. Нині у своєрідній телевізійній школі, яку очолює ведуча Антоніна Тугас, постійно займаються близько 40 талановитих хлопчиків і дівчаток, вивчаючи основи журналістської, акторської, естрадної майстерності тощо.

    Частина з них вже відзначилася першими вагомими досягненнями. Наприклад, юна житомирська співачка Ангеліна Тереннікова вже через рік після занять у студії впевнено перемогла на міжнародному дитячому форумі мистецтв у Ялті та на фестивалі «Зіронька» в Одесі. Інша слухачка Анастасія Бучинська по завершенні навчання у студії успішно вступила на акторський факультет Харківського національного університету мистецтв.

    Юні таланти періодично виступають у тематичних передачах обласного телебачення, у січні активно підключилися до його нового проекту «Сузір’я поезії», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.  Готуючись до нового сезону роботи  з обдарованими дітьми, ОДТРК планує розпочати навчання юних художників і скульпторів, учителями яких стануть відомі житомирські майстри.