• In English
 • Завдяки рамковим закупівлям для лікарень Криму у 2013 році економія склала близько 3 млн. грн.
  опубліковано 29 січня 2014 року о 13:44

  У Міністерстві охорони здоров'я Автономної Республіки Крим під головуванням заступника Міністра Андрія Драненко відбулося засідання комітету з конкурсних торгів, під час якого було здійснено розкриття пропозицій на закупівлю продуктів харчування для республіканських установ охорони здоров'я за рамковими угодами.

  Як повідомив Андрій Драненко, на відкриті торги надійшло 62 пропозиції від чотирьох учасників – кримських підприємств, усього 18 предметів закупівлі.

  Переможці будуть визначені після детального вивчення документів протягом 20 робочих днів. Потім медичні установи, які беруть участь у проекті, самостійно визначать постачальника за найменшою ціною серед підприємств, відповідність вимогам яких підтверджено Міністерством охорони здоров'я.

  За інформацією заступника Міністра охорони здоров'я Автономії Андрія Драненко, в 2013 році завдяки реалізації пілотного проекту з закупівель товарів за рамковими угодами для республіканських установ охорони здоров'я, де МОЗ АРК виступало генеральним замовником, економія бюджетних коштів склала майже три мільйони гривень.

  «Така економія обумовлена тим, що оптові постачальники великих партій товарів виставляли мінімальні ціни при дотриманні державних стандартів якості», – повідомив Андрій Драненко.

  Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я АР Крим реалізує проект рамкових угод, спрямований на ефективне використання бюджетних коштів при закупівлі продуктів харчування і медикаментів для лікувальних установ.