• In English
 • Торік Держфінінспекція в Сумській області відшкодувала втрат на 41,4 млн. грн.
  опубліковано 29 січня 2014 року о 11:06

  Фахівці Держфінінспекції в Сумській області протягом 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 41,4 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло 10,5 млн. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат і недостач ресурсів на суму 30,9 млн. грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, установ та підприємств прийняли 716 управлінських рішень.

  За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 68 досудових розслідувань та вручили 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До суду пред’явлено 38 позовів щодо відшкодування винними особами втрат ресурсів на загальну суму 2,5 млн. грн. Пред'явлення ще 45 таких позовів ініційовано перед прокуратурою та іншими установами.

  За допущені порушення 601 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 21 особу звільнено із займаних посад.

  Окрім того, з метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 2,1 млн. грн.