• In English
  • О.Журавко звернувся з клопотанням про фахову діагностику та лікування онкохворого з Цюрупинська
    опубліковано 23 січня 2014 року о 13:29

    На адресу Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка надійшов лист-звернення від молодого хлопця з міста Цюрупинська, Херсонської області. У заявника виявлено онкологічне захворювання, на лікування якого потрібні значні кошти, яких у нього немає. Тож і звернувся він до Олексія Журавка в надії на допомогу.

    Враховуючи те, що Міністерство охорони здоров'я має забезпечувати в межах своєї компетенції додержання закладами охорони здоров'я, підприємствами, установами та організаціями права громадян на охорону здоров'я, Олексій Журавко звернувся до Міністерства з клопотанням щодо організації проведення необхідних консультацій з метою визначення тактики та місця подальшого лікування. Після цього відповідно до висновків спеціалістів його буде забезпечено кваліфікованим лікуванням, а у разі потреби і оперативним втручанням, за рахунок бюджетних коштів у межах фінансування. Крім того, у разі потреби, пацієнта буде направлено до профільного закладу Національної академії медичних наук відповідно до наданих області квот.

    Олексій Журавко з прикрістю констатував, що кожного року в Україні зростає кількість випадків ракової патології на 2,5-3%, та нагадав про необхідність регулярних обстежень, адже чим раніше виявлено захворювання, тим вищі шанси на одужання.