• In English
 • Реалізація спільних українсько-російських проектів принесе свої позитивні результати вже цьогоріч
  опубліковано 21 січня 2014 року о 09:23

  Реалізація спільних українсько-російських проектів дозволить ефективно використовувати інновації в економіці України, що підвищить її конкурентоспроможність, сприятиме економічному зростанню та залученню наукових ресурсів у виробництво, зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов в інтерв'ю каналу БТБ.

  «Ці проекти важливі для подальшого розвитку України, для підвищення конкурентоспроможності країни і підвищення, у кінцевому підсумку, рівня життя нашого населення», - зазначив Міністр.

  Він повідомив, що на сьогодні узгоджено 23 основних проекти між Україною і Росією у важливих високотехнологічних галузях економіки, насамперед: авіабудуванні, атомній енергетиці, суднобудуванні, космічній галузі, зв'язку.

  Також Ігор Прасолов наголосив, що вже відома попередня вартість проектів, готова документація, техніко-економічне обґрунтування, визначені відповідальні за їх реалізацію.

  «Загальна попередня вартість проектів становить близько 56,4 млрд. дол. США. Таким чином, щороку Україна може отримувати до 8 млрд. дол. США російських інвестицій на реалізацію проектів у пріоритетних галузях економіки, і дуже важливо, що до реалізації цих проектів ми приступаємо вже в 2014 році», - підкреслив Міністр.

  При цьому він висловив упевненість, що Україна в повній мірі зможе використовувати залучені ресурси для формування бази, необхідної для забезпечення стабільного економічного зростання.