• In English
 • Торік на Херсонщині спрямували 5040,2 млн. грн. на виплату пенсій
  опубліковано 20 січня 2014 року о 14:06

  За 2013 рік Пенсійний фонд у Херсонській області забезпечив стале та своєчасне фінансування виплат пенсій і грошової допомоги 309 тис. пенсіонерів. За оперативними даними у минулому році на виплату пенсій було спрямовано 5040,2 млн грн, що становить 100% від потреби.

  Так, з метою виконання соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення, в області в 3 рази збільшилась кількість людей, які отримують пенсію понад 1 тис. грн. На сьогодні таких осіб в області нараховується 278 тис., або 90% від загальної кількості пенсіонерів. А внаслідок здійснених перерахунків середній розмір пенсії в області у 2013 році зріс до 1357 грн 81 коп., що на 43,1% перевищує мінімальний розмір пенсій. Загалом перерахунки пенсій проведено інвалідам Великої Вітчизняної війни, учасникам війни та учасникам бойових дій, особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а також громадянам, які отримують трудові пенсії.

  Разом з тим, протягом року Фонд налагодив і якість, доступність та результативність соціальних послуг для населення. Так, в кожному його управлінні були створені зали обслуговування громадян за принципом «єдиного вікна», робота яких дозволяє скоротити час надання послуг.

  Крім того, в органах Фонду в області запроваджено нові форми роботи: «Інтернет приймальня» керівництва головного управління; «гарячі» телефонні лінії; «телефон довіри», які дають можливість кожному громадянину висловити свої пропозиції, залишити відгуки стосовно роботи в цілому, або просто задати запитання та отримати фахову відповідь.

  А з метою своєчасного інформування населення про зміни у пенсійному законодавстві та наближення послуг до громадян в головному управлінні працює послуга в режимі Skype-зв’язку. Завдяки їй працівники Фонду швидко і оперативно надають відповіді на усі поставлені  запитання в он-лайн режимі.

  В управліннях Пенсійного фонду в області активно використовують і нові технології щодо інформування населення про можливість отримання виготовлених пенсійних посвідчень та страхових свідоцтв за допомогою смс-повідомлень пенсіонерам і застрахованим особам.

  Всі новації та напрацювання дали свій позитивний результат – зменшення звернень громадян до органів Пенсійного фонду в Херсонській області на 40%.