• In English
 • На розвиток Волині у держбюджеті-2014 передбачено 237 млн. грн.
  опубліковано 20 січня 2014 року о 14:14

  У державному бюджеті цьогоріч передбачено 237 млн. грн. з Фонду регіонального розвитку для Волинської області. Це - 107 млн. грн. безпосередньо регіону та 130 млн. грн. - на соціально-економічний розвиток окремих територій.

  Як повідомив голова Волинської облдержадміністрації, гроші підуть як на потужні соціально важливі об'єкти, так і на невеликі місцеві проекти.

  Загалом же, на переконання голови облдержадміністрації, ресурсна база цьогорічних бюджетів Волині - найбільша від 2010 року. “Ми жорстко і виважено плануємо, по кожному району і селу. Мобілізовані кошти в усіх місцевих бюджетах: тут ресурсна база складе не менше 50 млн. грн. Це — ремонти, реконструкції, будівництво”, - зауважив він.

  Крім того, в економіку краю надійдуть 26 млн. євро за проектами транскордонної співпраці “Польща-Білорусь-Україна”. Окремі з них вже працюють, інші — лиш розпочнуть роботу цьогоріч. Ще 30 млн. дол. США - кошти Світового банку на модернізацію волинської медицини.

  “Безумовно, бюджет Волині-2014 — передусім бюджет розвитку, усі служби краю злагоджено спрацювали, аби зробити проект головного фінансового документа регіону саме таким: виваженим, збалансованим, спрямованим на розбудову краю”, - наголосив голова Волинської ОДА Борис Клімчук.