• In English
 • Україна відкрила стенд на міжнародній виставці "Зелений тиждень" у Німеччині
  опубліковано 17 січня 2014 року о 16:24

  Сьогодні на міжнародній виставці «Зелений тиждень» у Берліні відкрився український стенд. На ньому близько 100 провідних аграрних підприємств представили свою найкращу продукцію. Так, відвідувачі однієї з найбільших сільськогосподарських виставок у світі зможуть ознайомитися з українською м’ясо-молочною продукцією, кондитерськими виробами, лікеро-горілчаними виробами, продукцією виноробної, борошномельної та пивобезалкогольної галузей. Також на виставці представлено вироби народних майстрів. Окрім цього, всі охочі можуть взяти участь у майстер-класах.

  «Це майданчик для зустрічей керівників аграрних відомств практично з усіх країн світу. Також цей захід важливий для виробників. І Україна, яка є одним із найбільших виробників сільгосппродукції в світі, заслужено бере участь у цій виставці. Звичайно, складно уявити всі продукти, які виготовляються в Україні. Тому в цьому році ми зробили акцент не на кількості, а на якості і напрямках. Але ми хотіли, щоб відвідувачі виставки змогли побачити різноманіття української аграрної продукції. Тому я сподіваюся, що на нашій експозиції відвідувачі побачать потенціал нашої держави», − зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень.

  Окрім аграрної продукції на виставці представлено витвори народних майстрів, зокрема, одяг, посуд, елементи побуту. Також на головній сцені стенду відбудеться показ українського етнічного одягу. Всі охочі зможуть взяти участь у майстер-класах. Також відвідувачі можуть скуштувати українську кухню у національному ресторані, який працює на території виставки.

  Експозицію українського стенду оглянув Федеральний міністр продовольства сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини д-р Ганс Петер Фрідріх. Нагадаємо, що сільськогосподарська виставка «Зелений тиждень», яка щороку проходить у Берліні, є однією з найбільших у світі. У 2013 році до виставки долучилися понад 1600 учасників з майже 70 країн світу.

  Своєю чергою Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк відзначив важливість участі у такому заході. Адже виставка дає можливість показати досягнення та потенціал України як одного з лідерів на світовому продовольчому ринку.