• In English
 • Одна з найбільших авіакомпаній світу Emirates розпочала щоденні рейси до аеропорту "Бориспіль"
  опубліковано 17 січня 2014 року о 16:20

  Авіакомпанія Emirates, що базується в міжнародному аеропорту Dubai International, увечері 16 січня 2014 року, виконала свій перший рейс за маршрутом Дубай-Київ-Дубай. Перевізник здійснюватиме щоденні регулярні польоти до аеропорту «Бориспіль». Широкофюзеляжний літак Airbus 340-500, що використовується Emirates на маршруті, став найбільшим повітряним судном, котре на сьогодні виконує регулярні польоти до «Борисполя». Emirates також є першою авіакомпанією на українському ринку, що надає послуги першого класу.

  Україна – Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) є динамічно зростаючим і одним із найбільш висококонкурентних міжнародних напрямків. На сьогодні прямі рейси між країнами, окрім Emirates, виконують ще 5 авіакомпаній – 3 українські та 2 близькосхідні.

  Із виходом Emirates на цей сектор ринку частотність рейсів між «Борисполем» і Dubai International зросте на 30%, і з урахуванням високої місткості літака, що використовується компанією, можна очікувати суттєвого зростання трафіку між країнами.

  «Прихід до «Борисполя» одного із провідних світових авіаперевізників із щоденними рейсами на широкофюзеляжних літаках ще більшою мірою загострить конкуренцію на лінії Україна-ОАЕ. Це, безумовно, позначиться на ринковій кон'юнктурі та стимулюватиме зниження вартості авіаперевезень і підвищення якості послуг. Важливо також, що Emirates принесе принципово нові для України стандарти обслуговування пасажирів, які досі не застосовував жоден міжнародний авіаперевізник, що літає до вітчизняних аеропортів. Цілком очевидно, що конкуренція буде мотивувати й інші авіакомпанії до підвищення рівня сервісу на землі й у польоті»,– зазначив Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Олексій Кочанов.

  Довідково

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – найбільший аеропорт України, що обслуговує понад 50% пасажирських авіаперевезень країни. «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association, IATA). Регулярне сполучення з аеропорту «Бориспіль» здійснюють більш як 50 авіакомпаній, що експлуатують понад 100 маршрутів по всьому світі. «Бориспіль» – єдиний аеропорт країни, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси.

  Авіакомпанія Emirates входить до числа найбільших авіаперевізників світу за виконаним пасажирообігом. Мережа маршрутів компанії налічує 141 напрямків до 79 країн Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу, Африки, Індійського субконтиненту й Азійсько-Тихоокеанського регіону. У складі широкофюзеляжного парку Emirates – 200 пасажирських і 12 вантажних літаків. До 2020 року компанія планує розширити флот більш ніж удвічі. Від початку операційної діяльності Emirates отримала понад 500 міжнародних нагород за високий рівень послуг.