• In English
 • При держадміністраціях буде створено структурні підрозділи з питань молоді та спорту
  опубліковано 17 січня 2014 року о 12:56

  15 січня 2014 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін у додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 606»

  Зазначимо, що постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня    2012 р. № 606 затверджені Рекомендаційні переліки структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій.

  Згідно з цими Переліками передбачено створення у зазначених державних адміністраціях одного структурного підрозділу з питань освіти і науки, молоді та спорту.

  Однак у зв’язку з утворенням Міністерства молоді та спорту України та Міністерства освіти і науки України шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Державної служби молоді та спорту України виникла необхідність створити в обласній, Київській та Севастопольській міських, районних, районних в мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях окремі структурні підрозділи з питань молоді і спорту та освіти і науки.

  Прийняття постанови сприятиме створенню окремих структурних підрозділів з питань молоді та спорту, освіти і науки в обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній в мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, що дозволить ефективно виконувати завдання і заходи з реалізації державної політики в молодіжній сфері, сфері фізичної культури і спорту.