• In English
 • Українська делегація бере участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці-ярмарку у Берліні
  опубліковано 17 січня 2014 року о 13:06

  Голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України у складі української делегації перебуває на Міжнародній сільськогосподарській виставці-ярмарку “Зелений тиждень – 2014”, що була започаткована у 1900 році, і відтоді традиційно проводиться щороку в січні у столиці Німеччини Берліні на виставковому центрі ICC.

  Сьогодні ця виставка є однією з найбільших і найпрестижніших сільськогосподарських виставок у світі і посідає особливе місце серед заходів аграрного спрямування.

  На виставці представлена продовольча продукція, новітні технології і техніка в галузях рослинництва, тваринництва, лісового господарства, харчової промисловості,а також різноманітні тематичні програми: національна кухня, садівництво, мисливство і рибальство, концепції ведення сільського господарства, виробництво екологічно чистих продуктів, здорове харчування та розумне споживання тощо.

  «Такі заходи вже давно довели свою ефективність, оскільки це реальний шанс знайти партнерів і налагодити збут своєї продукції за кордон. А для країни загалом це нагода показати свої можливості й потенціал. Тому дуже важливо, що окрім торгівлі на виставці проходять ряд ділових зустрічей, семінарів і нарад, у яких беруть участь представники України»,- повідомив Голова Держветфітослужби України Володимир Горжеєв.

  Участь керівників та спеціалістів державної служби ветеринарної медицини у виставці-ярмарку “Зелений тиждень-2014” обумовлена  прагненням презентувати Україну, як державу з конкурентоспроможною продукцією, яка відповідає європейським стандартам якості та безпечності, для подальшого розширення економічних зв’язків, просування вітчизняних товарів на міжнародний ринок та сприяння оптово-роздрібній торгівлі, питання подальшого співробітництва компетентних органів та узгодження міжнародних  ветеринарних сертифікатів на продукцію  тваринного  походження.