• In English
 • Прем'єр-міністр виступив перед людьми, які зібралися на підтримку прийняття Держбюджету
  опубліковано 16 січня 2014 року о 15:44

  Прем’єр-міністр України Микола Азаров виступив перед людьми, які зібралися біля Верховної Ради для підтримки прийняття Державного бюджету України на 2014 рік та політики Президента України і Уряду.

  «Незважаючи на те, що зараз досить складна ситуація, 2014 рік буде кращим за 2013-й. Ми з Президентом робимо все, щоб 2014 рік був справді роком виходу з кризи. У нас налагодились відносини з Росією, ми домовились про нормальну ціну на газ. Протягом цього року відбудеться зниження ціни на газ для промисловості», - сказав Микола Азаров, підкресливши, що нормальна робота промисловості забезпечить створення нових робочих місць, зростання зарплат і пенсій тощо.

  Глава Уряду подякував громадянам за підтримку прийняття Держбюджету. «Хіба прийнятий сьогодні бюджет не потрібен Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській  областям? Люди, які живуть у цих областях повинні зрозуміти, що підтримувати необхідно тих, хто працює. Хіба нормально, що на Майдані уже два місяці сотні людей нічого не роблять? Вони повинні працювати і робити свій внесок у розвиток нашої держави. Ми прийняли бюджет заради всієї країни. Ми не ділимо її ні на  Схід і Захід, на Північ і Південь - для нас вона єдина, і ми зробимо все, щоб вона розвивалась», - наголосив Прем’єр-міністр.

  Микола Азаров підкреслив, що опозиція виступала проти прийняття головного кошторису країни, бо бажає погіршення ситуації в країні.

  «Для них чим гірше, тим краще, оскільки є можливість звалити все на Президента і Уряд», - підсумував Прем’єр-міністр.