• In English
 • 2018-й для Збройних Сил України є роком наймасштабнішої розбудови військової інфраструктури
  Міністерство оборони України, опубліковано 20 липня 2018 року о 17:13

  2018 рік для Збройних Сил України є роком наймасштабнішої розбудови військової інфраструктури. Йдеться не про плани, а про конкретні заходи, конкретну роботу. Про це сьогодні, 20 липня, під час брифінгу зазначив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України полковник Олександр Чергінець.

  Це важливе питання знаходиться на контролі керівництва держави та Міністра оборони України.

  «Відновлення інфраструктури військових містечок Збройних Сил України триває, починаючи з другої половини 2016 року. Масштаби робіт, які зараз проводяться у Збройних Силах, найбільші за всі роки незалежності України. Всім відомо про такі проекти, як будівництво 184 гуртожитків для проживання військовослужбовців-контрактників, 3 сучасних комплексних табірних містечок на Широкому лані, Яворівському полігоні та для підрозділу морської піхоти Дачне-2 на Одещині», – розповів полковник Олександр Чергінець.

  Зокрема, відбувається відновлення 52-х їдалень військових частин, що переходять у 2018 році на нову систему продовольчого забезпечення за Каталогом продуктів харчування, відновлення інфраструктури військових містечок новостворених військових частин, підрозділів Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій, інших видів та родів військ Збройних Сил України.