• In English
 • Держкомтелерадіо: на Харківській фабриці «Глобус» друкують екологічно чисті книжки

  Харківська книжкова фабрика «Глобус», яка є корпоративним підприємством ДАК «Укрвидавполіграфія», виробляє 80% продукції для дітей.  Це підручники, шкільна канцелярія, художня   література,  книжки для розвитку малюків, які виготовлені із дотриманням екологічних стандартів із застосуванням екологічно чистих фарб та паперу. 

  Це сталося завдяки успішній модернізації поліграфічного підприємства, яке відбулось недавно. Першими замовником екологічно чистої книжки у квітні 2018 року стало видавництво «Terra Incognita». Видання «Непрості» було надруковано  на екологічно чистому папері покращеного ґатунку «Pergraphica» австрійського виробника «Mondi» та з використанням екологічно чистих тріадних фарб німецького виробника «Epple». Друкувалась книжка на листовій офсетній машині «Man Roland 700», яка спеціалізується на друку високоякісної поліграфічної продукції.

  Нещодавно на замовлення Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА ПРАТ «Харківська книжкова фабрика «Глобус» надрукувала екологічні посібники, підручники, практикуми для учнів з 1-4 класів загальноосвітніх шкіл області та екологічно чисті набори для дитячих садочків.

  Видання про тварин, рослини,  воду Донецької області та про те, як можна допомогти природі і як її оберігати, не забруднюючи навколишнє середовище, виготовлені     за екологічними стандартами з  використанням лише екологічно чистих фарб. Особливістю цих натуральних фарб є те, що вони не мають запаху, а в процесі переробки  вони змиваються - і залишається лише чиста целюлоза.                                                                                                               

  Дотримання фабрикою екологічних норм при виготовленні поліграфічної продукції підвищує конкурентоспроможність підприємства, сприяє його виходу на європейський ринок.