18 тижнів повномасштабної війни: Національна поліція України розпочала понад 20 600 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів рф, - Ігор Клименко

Національна поліція України, опубліковано 30 червня 2022 року о 21:17

За 18 тижнів повномасштабної війни Національна поліція України розпочала понад 20 600 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів рф. Про це повідоми в Голова Національної поліції Ігор Клименко.

Крім того, за час широкомасштабної війни поліція:

  • Отримала та опрацювала понад 3 млн повідомлень від громадян. Це, в середньому, по 23,5 тисячі звернення за добу.
  • Зареєструвала понад 95,5 тисячі злочинів. У 26 тисячах кримінальних проваджень фігуранти вже отримали повідомлення про підозру.
  • Відкрила більше 900 кримінальних проваджень за колабораціонізм. 153 особи - в статусі підозрюваних.
  • Викрила 97 ДРГ та затримано понад 990 осіб за підозрою у диверсійній діяльності.
  • Зафіксувала понад 18,8 тисячі майнових злочинів, з яких більше 18 тисяч – крадіжки. Більш як 4100 підозрюваних осіб встановлено.
  • Розпочала понад 800 кримінальних проваджень за фактами незаконного переправлення через державний кордон чоловіків, які підпадають під мобілізацію. Більше 280 матеріалів уже скеровані до суду.
  • Зареєструвала більш як 280 кримінальних проваджень за розкрадання гуманітарної допомоги та благодійних пожертв. 35 осіб отримали повідомлення про підозру за скоєння цих злочинів.
  • Знайшла 2764 зниклі дитини. 177 дітей ще знаходяться у розшуку.
  • Заблокувала понад 3,8 тисячі ворожих інформканалів із загальною аудиторією більше 28 млн користувачів.

Поліцейські працюють в режимі 24/7, щоб оперативно реагувати на виклики та якомога швидше прийти на допомогу. Задля цього в державі щодоби несуть службу понад 5700 нарядів поліції.

Якщо вам потрібна допомога або ж ви стали жертвою чи свідком злочину, звертайтеся до поліції.