• In English
  • 17 травня стартує Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій
    Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 травня 2019 року о 11:03

    17-18 травня відбудеться Третій Всеукраїнський форум фахівців у сфері урядових комунікацій. Захід приурочений до річниці створення #єдинийголос – урядової комунікаційної платформи. Ініціатором та організатором заходу виступає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

    На платформі #єдинийголос очікуються виступи понад 30 спікерів – послів іноземних країн, урядовців, міжнародних PR-експертів, відомих професіоналів у сфері публічних комунікацій, менеджменту та маркетингу, діджитал-технологій, креативної індустрії та ін.

    «У вихідні, вночі, у відпустці, в авто, літаках і потягах команда #депком активно працює над Третім форумом «Єдиний голос». Вже за кілька днів вас чекає багато сюрпризів і несподіванок. Суперспікери та креативна обстановка гарантована», – наголосила керівник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю СКМУ Роксолана Стадник.