• In English
 • 11 років Збройні Сили України виконують завдання в Республіці Афганістан, і ми й надалі братимемо участь в операції у складі Місії», - Степан Полторак
  Міністерство оборони України, опубліковано 08 червня 2018 року о 17:44

  Сьогодні, 8 червня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак взяв участь у засіданні Північноатлантичної ради з країнами-контрибуторами Місії НАТО «Рішуча підтримка» на рівні міністрів оборони.

  У ході зустрічі Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що український народ висловлює співчуття та глибоку скорботу у зв’язку із загибеллю військових та цивільного персоналу НАТО, а також усіх простих афганських людей, які віддали своє життя у боротьбі з тероризмом.

  «11 років Збройні Сили України виконують завдання в Республіці Афганістан, і ми й надалі братимемо участь в операції у складі Місії. Ми готові збільшити внесок та направити додатковий персонал до Штабу місії – збільшити чисельність персоналу втричі», – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак.

  За його словами, на сьогодні у Місії в Афганістані проходить службу 11 військовослужбовців, за необхідністю, їх кількість може бути збільшена до 28 чоловік.