• In English
 • З 25 серпня розпочато реєстрацію для проходження національної сертифікації внутрішніх аудиторів
  Міністерство фінансів України, опубліковано 25 серпня 2023

  25
  серпня

  11:45

  п’ятниця
  11
  вересня

  17:00

  понеділок

  З 25 серпня 2023 року Міністерство фінансів України розпочинає прийом заяв реєстрації для проходження сертифікації працівників підрозділів внутрішнього аудиту державних органів.

  Реєстрація триватиме до 11 вересня 2023 року включно.

  Бажаючі взяти участь у проходженні національної сертифікації та складанні іспиту повинні надати до Міністерства фінансів України пакет документів, який має містити:

  • реєстраційну заяву за формою, наведеною в додатку 1 до Порядку сертифікації;
  • довідку з місця роботи;
  • копію міжнародного сертифіката внутрішнього аудитора (Certified Internal Auditor, (CIA)) або сертифіката урядового професійного аудитора (Certified Government Auditing Professional (CGAP)), виданих міжнародним Інститутом Внутрішніх Аудиторів (за наявності).

  Датою подання документів є дата їх реєстрації в Мінфіні.

  Зазначені документи потрібно надсилати через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади, а у разі неможливості – у паперовому вигляді на адресу Міністерства фінансів України: (м. Київ, 04071, вул. Межигірська, 11).

  Контактна особа: Галина Кудрик (тел. (044) 206 58 26 та (044) 206 58 05)

  Кваліфікаційний іспит буде проведено Сертифікаційною комісією у письмовій формі відповідно до погодженого графіка проведення сертифікації, який буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінфіну не пізніше ніж за 2 місяці до початку іспиту.

  Із презентаційними матеріалами щодо механізму проведення сертифікації внутрішніх аудиторів можна ознайомитися за посиланням.