• In English
 • Оголошення про проведення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України"
  Міністерство фінансів України, опубліковано 05 квітня 2019

  05
  квітня

  09:00

  п'ятниця
  10
  травня

  18:00

  п'ятниця
  Київ, провулок Рильський, 6, БЦ «Софія»

  Оголошується конкурсний відбір претендентів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України", який розпочинається 5 квітня 2019 року та завершується до 10 травня 2019 року.

  Згідно зі статтею 7 Закону України «Про банки і банківську діяльність» кількість незалежних членів у складі наглядової ради державного банку становить шість осіб.

  Визначення зазначених претендентів здійснюється шляхом конкурсного відбору кандидатів, відібраних на умовах конкурсу компанією з добору персоналу, визначеною на конкурсних засадах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 159 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку».

  Рішенням Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 203 товариство з обмеженою відповідальністю “Уорд хауел Україна” визначено для відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк України".

  Вимоги до претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку  визначено у Додатку 1 до Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р.  № 159 (далі – Постанова).

  Кандидати, що виявили бажання брати участь у конкурсі, мають надати документи, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним Постановою до компанії з добору персоналу ТОВ “Уорд хауел Україна” в строк до 25 квітня 2019 р. включно.

  Адреса: Україна, 01001, Київ, провулок Рильський, 6, БЦ «Софія», 7-й поверх

  Email: ukreximbank@wardhowell.com.ua

  Телефон: +380 (44) 377-7750

  Контактна особа: Ігор Кабузенко