• In English
 • 9 квітня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у регіональній конференції «Євроінтеграція у Донецькому регіоні: можливість чи вже реальність?» у м. Маріуполь.
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 05 квітня 2019

  09
  квітня

  15:00

  17:00

  вівторок
  м. Маріуполь, вул. Нільсена, 60 (БЦ «Галакс»)

  У вівторок, 9 квітня, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у регіональній конференції «Євроінтеграція у Донецькому регіоні: можливість чи вже реальність?» у м. Маріуполь.

  Час проведення: 15:00 – 17:00.

  Місце проведення заходу: Хаб «Халабуда», вул. Нільсена, 60 (БЦ «Галакс»)

  У конференції візьмуть участь:

  Ігор Стокоз, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації;

  Євген Бодягін, директор департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради;

  Сергій Солодкий, перший заступник директора Центру «Нова Європа»;

  Кирило Кірсанов, заступник директора з якості ТОВ «Український мед»;

  Микола Трофименко, проректор з міжнародних зв’язків Маріупольського державного університету.

  Під час конференції експерти Центру «Нова Європа» презентують результати загальноукраїнського соціологічного опитування про сприйняття громадянами євроінтеграції, зокрема, якими є ознаки успішного руху до Євросоюзу та які перешкоди для євроінтеграції існують на регіональному рівні.

  Під час заходу відбудуться презентація та обговорення місцевих історій успіху за участі підприємців, представників громадськості, експертів та медіа в рамках інформаційної кампанії «Євроінтеграція: сила можливостей», що реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

  О 17:30 за результатами конференції відбудеться прес-брифінг Віце-прем`єр-міністра.

  Для участі у заході просимо представників ЗМІ зареєструватись за посиланням:

  https://docs.google.com/forms

  У разі додаткових запитань звертайтесь: ovpmeei@gmail.com

  Довідково

  Регіональну конференцію «Євроінтеграція у Донецькому регіоні: можливість чи вже реальність?» організовано Центром «Нова Європа». Захід відбудеться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Захід є винятковою відповідальністю Pact та Центру «Нова Європа» i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

   Інформаційна кампанія «Євроінтеграція: сила можливостей» реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки «Фонд підтримки реформ в Україні» та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) в межах проекту «Підвищення обізнаності про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС» та Проекту ЄС Association4U. Детальніше - eu-ua.org/syla-mozhlyvostei