• In English
 • Оголошення про проведення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційного банку "ПРИВАТБАНК"
  Міністерство фінансів України, опубліковано 05 квітня 2019

  05
  квітня

  09:00

  п’ятниця
  10
  травня

  18:00

  п’ятниця
  Київ, вулиця Ігорівська 1/8

  Оголошується конкурсний відбір претендентів на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційного банку "ПРИВАТБАНК", який розпочинається 5 квітня 2019 року та завершується до 10 травня 2019 року.

  Згідно зі статтею 7 Закону України «Про банки і банківську діяльність» кількість незалежних членів у складі наглядової ради державного банку становить шість осіб.

  Визначення зазначених претендентів здійснюється шляхом конкурсного відбору кандидатів, відібраних на умовах конкурсу компанією з добору персоналу, визначеною на конкурсних засадах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 159 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку».

  Рішенням Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 205 товариство з обмеженою відповідальністю “Телент Едвайзорс” визначено для відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради акціонерного товариства комерційний банк “ПРИВАТБАНК”.

  Вимоги до претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку  визначено у Додатку 1 до Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р.  № 159 (далі – Постанова).

  Кандидати, що виявили бажання брати участь у конкурсі, мають надати документи, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним Постановою до компанії з добору персоналу ТОВ «Телент Едвайзорс» (міжнародна мережа ODGERS BERNDTSON) в строк до 25 квітня 2019 р. включно.

  Адреса: Україна, 02000, Київ, вулиця Ігорівська 1/8, офіс 2б

  e-mail: aleksey.komlichenko@odgersberndtson.com

  Телефон: +380 50 387 66 11

  Контактна особа: Олексій Комліченко