• In English
 • Оголошення про проведення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України"
  Міністерство фінансів України, опубліковано 05 квітня 2019

  05
  квітня

  09:00

  п’ятниця
  10
  травня

  18:00

  п’ятниця
  Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33б, БЦ «Європа Плаза»

  Оголошується конкурсний відбір претендентів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", який розпочинається 5 квітня 2019 року та завершується до 10 травня 2019 року.

  Згідно зі статтею 7 Закону України «Про банки і банківську діяльність» кількість незалежних членів у складі наглядової ради державного банку становить шість осіб.

  Визначення зазначених претендентів здійснюється шляхом конкурсного відбору кандидатів, відібраних на умовах конкурсу компанією з добору персоналу, визначеною на конкурсних засадах відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 159 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку».

  Рішенням Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 р. № 204 товариство з обмеженою відповідальністю “Педерсен енд партнерс” визначено для відбору кандидатів на посади незалежних членів наглядової ради публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".

  Вимоги до претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку  визначено у Додатку 1 до Порядку проведення конкурсного відбору компанії з добору персоналу для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р.  № 159 (далі – Постанова).

  Кандидати, що виявили бажання брати участь у конкурсі, мають надати документи, що підтверджують відповідність вимогам, визначеним Постановою до компанії з добору персоналу ТОВ “Педерсен енд партнерс” в строк до 25 квітня 2019 р. включно.

  Адреса: Україна, 02000, Київ, бульвар Тараса Шевченка, 33б, БЦ «Європа Плаза», 10-й поверх

  e-mail:  oschadbank@pedersenandpartners.com

  Телефон: +38 044 500 59 88

   Контактна особа: Володимир Коломоєць