• In English
 • 8 червня відбудеться Перше засідання Ради з розвитку креативної економіки при Кабінеті Міністрів України

  08
  червня

  10:00

  12:00

  вівторок

  Оновлено! 8 червня о 10:00 відбудеться перше засідання Ради з розвитку креативної економіки при Кабінеті Міністрів України.

  Подія відбудеться під співголовуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

  Рада з розвитку креативної економіки при Кабінеті Міністрів України стане платформою для постійного діалогу між бізнесом та владою України. У межах засідання будуть обговорені пропозиції до розвитку креативних індустрій і завдання до вирішення.

  Програма та реєстрація за посиланням.

  Після засідання Ради о 10:30 почнеться круглий стіл щодо розвитку креативних індустрій. У ньому візьмуть участь урядовці — члени Ради, а також українські лідери креативних секторів. Під час чотирьох панельних дискусій у межах круглого столу заплановано обговорити державну політику у сфері креативної економіки, статус і перспективи розвитку креативних індустрій, кроссекторальну взаємодію.

  Переглянути трансляцію круглого столу на Facebook-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України зможуть усі охочі, зокрема представники секторів моди, дизайну, книговидання, ІТ, концертної діяльності, народних художніх промислів, музики, реклами, аудіовізуального, візуального мистецтва тощо.