• In English
 • 11 червня в Одесі відкриється новий центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

  11
  червня

  11:00

  п’ятниця
  12
  червня

  17:30

  субота

  Одеса — вже п’яте українське місто, де відкриється Дія.Бізнес. Центр підтримки підприємців допоможе представникам мікро-, малого та середнього бізнесу Одещини. Це стало можливим завдяки об’єднанню зусиль місцевого бізнесу, меценатів, органів державної та місцевої влади.

  Мета проекту Дія.Бізнес — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. Для цього Мінцифри створила онлайн-платформу з безкоштовними консультаціями для бізнесу та іншими можливостями, а ще відкриває спільно з партнерами мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес у регіонах України.

  У центрі для підприємців доступні:

  • Безкоштовні консультації за напрямами маркетингу, продажів, оподаткування, юридичних питань, фандрайзингу, переведення бізнесу в онлайн.
  • Освітні події для розвитку власної справи: майстеркласи, довготривалі навчальні програми та практичні інтенсиви, кейс-навчання.
  • Тестування продукту на спеціальній pop-up-локації перед виходом на ринок — збір відгуків на упаковку, ціну продукту, функціонал.
  • Оренда локації та коворкінг для асоціацій підтримки малого й середнього бізнесу і для організацій, що підтримують бізнеси.
  • Обмін досвідом з іншими підприємцями, встановлення нових бізнес-зв’язків, пошук інвестицій для бізнесу.

  Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Одесі матиме 6 локацій: конференц-залу, консалтинг- і коворкінг зони, pop-up-локацію для тестування продукції, кав’ярню та букшоп. Площа центру — 120 квадратних метрів. Центр Дія.Бізнес в Одесі розташований на вулиці Грецька, 1а.

  Щоб долучитися до онлайн-трансляції відкриття центру Дія.Бізнес 11 червня або прийти на освітні бізнес-події у центрі Дія.Бізнес 12 червня, необхідно зареєструватися.

  Для журналістів окрема реєстрація за посиланням.

  Якщо ви хочете відвідати центр Дія.Бізнес в Одесі виключно на екскурсію, щоб побачити місце сили підприємців на власні очі, зареєструйтесь за посиланням.

  Нагадаємо, в 2020 році були відкриті центри підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові та Миколаєві, а також центр для студентів і майбутніх підприємців Дія.Бізнес на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 1 березня 2021 року стартував новий пілотний формат консультаційного стенду Дія.Бізнес у Черкасах. Загалом у 2021 році планується відкрити 7-15 центрів Дія.Бізнес. Незабаром — Ужгород, Буча, Кременчук, Полтава, Кривий Ріг, Львів.

  Більш детально на веб-сайті Мінцифри /за посиланням/.