• In English
 • 8 червня - церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, ЄБРР, АСС та USAID у сфері національної біржової торгівлі капіталом та організованих товарних ринків
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 08 червня 2021

  08
  червня

  12:30

  13:30

  вівторок

  8 червня за участю Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбудеться церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України, ЄБРР, Американською торговельною палатою (АСС) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у сфері національної біржової торгівлі капіталом та організованих товарних ринків.

  У церемонії підписання Меморандуму також візьмуть участь:

  Крістіна Квін, Тимчасовий повірений у справах США в Україні;

  Сьюзан Кутор, Виконуючий обов'язки Директора місії USAID в Україні;

  Маттео Патроне, Керуючий директор регіонального відділення ЄБРР, відповідальний за зв’язки з країнами Східної Європи та Кавказу;

  Олена Кошарна, Голова Правління Американської торговельної палати;

  Руслан Магомедов, Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

  Кирило Шевченко, Голова Правління Національного банку України;

  Олексій Любченко, Перший віце-прем’єр-міністр - Міністр економіки України;

  Сергій Марченко, Міністр фінансів України.

  Кабінет Міністрів України спільно з USAID, ЄБРР, АСС планують в наступні 3 роки створити інтегрований центр ринків капіталу та товарних ринків в Україні – Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами (NEXT).
  Основними новими структурними одиницями NEXT будуть Універсальна торгова біржа, компанія з фінансової інфраструктури (депозитарій, розрахунково-кліринговий центр та торговий репозиторій), Арбітражний центр, Консультативна рада та Бюро зв’язків з інвесторами. Для створення проекту планується також залучити стратегічних комерційних інвесторів.

  Початок о 12:30.