• In English
 • 5 жовтня - круглий стіл «Інвестування громадян у будівництво житла: проблеми та шляхи вирішення
  опубліковано 03 жовтня 2018

  05
  жовтня

  15:00

  18:00

  п’ятниця
  вул. В. Житомирська, 9, м. Київ

  5 жовтня о 15:00 у Мінрегіоні відбудеться круглий стіл на тему «Інвестування громадян у будівництво житла: проблеми та шляхи вирішення». На заході будуть обговорюватися проблемні питання, які має вирішити майбутній законопроект, та можливі рішення щодо них. Вони розміщені за посиланням.

  Участь у круглому столі візьмуть заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе, народні депутати, експерти Європейської бізнес-асоціації, Офісу ефективного регулювання (BRDO), Асоціації міст України, Конфедерації будівельників України, Будівельної палати України, фахівці у галузі будівництва, представники центральних органів виконавчої та регіональної влади, бізнесу, будівельних організацій, громадськості та ЗМІ.

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України активізувало роботу зі створення дієвого законопроекту щодо захисту постраждалих інвесторів при будівництві житла, який має на меті захист прав постраждалих інвесторів будівництва житлової нерухомості, сприяння суттєвому зниженню ризиків інвестування та унеможливленню появи нових довгобудів.

  Місце проведення заходу: Велика зала Мінрегіону, вул. В. Житомирська, 9 (4-й поверх), м. Київ.

  Реєстрація учасників за тел: (044) 284-05-65 або поштою KanishynaLM@minregion.gov.ua.

  Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-92 або поштою press@minregion.gov.ua до 5 жовтня 12:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.