• In English
 • 5 жовтня у Києві відбудеться обговорення реалізації проекту з допомоги від ЄС у запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами TWINNING

  05
  жовтня

  09:00

  13:00

  п'ятниця
  м. Київ, вул. Інститутська, 7

  5 жовтня 2018 року в Києві відбудеться обговорення реалізації проекту міжнародної технічної допомоги від Європейського Союзу Державній прикордонній службі TWINNING.

  Особливістю проекту став безпосередній обмін специфічним досвідом для впровадження норм та стандартів ЄС. Він направлений на підтримку подальшого запровадження принципів інтегрованого управління кордонами, що вкрай важливо, зокрема, і для кожного громадянина України, адже це сприяє покращенню пропускних операцій на кордоні, розвитку прикордонної інфраструктури та посиленню безпекової складової.

  TWINNING-партнерами виступив Міжнародний консорціум прикордонних відомств Федеративної Республіки Німеччина, Литовської Республіки та Республіки Польща, що був обраний на конкурсній основі.

  Учасники заходу: представники Кабінету Міністрів України, Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, проекту TWINNING, посольств та прикордонних відомств Німеччини, Литви і Польщі, взаємодіючих та європейських структур.

  Початок заходу: 09:00.

  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

  Акредитація до 18:00 4 жовтня, звертатися у відділ комунікації із ЗМІ Адміністрації Держприкордонслужби за телефонами: (044) 527-63-65, (067) 322-49-26.