• In English
 • 5 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби (Увага,! Зміни!)

  05
  листопада

  10:00

  11:00

  вiвторок

  Увага! Зміни в порядку денному проведення!

  5 листопада відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

   Початок засідання: 10 год. 00 хвилин.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 

  IІІ поверх, кабінет № 327, 

  IІ поверх, Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування

  м. Київ, вул. Прорізна, 15.


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про проведення конкурсів на зайняття посад Голови Державного агентства резерву, Голови Державної служби експортного контролю, державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  2. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  3. Розв'язання усних ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
  4. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до розв’язання ситуаційних завдань на зайняття посад Голови Державного агентства резерву відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року
   № 857-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства резерву», Голови Державної служби експортного контролю відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 888- р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державної служби експортного контролю», Голови Державного агентства інфраструктурних проектів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 р. № 895-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів», Голови Державної регуляторної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2019 р. № 955-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби»,  Голови Державного агентства з управління зоною відчуження відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2019 р. № 956-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства з управління зоною відчуження».
  5. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття посад Голови Державного агентства резерву, Голови Державної служби експортного контролю, Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  6. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державного агентства резерву, Голови Державної служби експортного контролю, Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  7. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Голови Державного агентства резерву, Голови Державної служби експортного контролю, державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  8. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Державного агентства резерву, Голови Державної служби експортного контролю, державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  9. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
  10. Різне.