• In English
 • 4 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  04
  листопада

  09:30

  10:30

  понедiлок

  4 листопада відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

   Початок засідання: 09 год. 30 хвилин.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 

  IІІ поверх, кабінет № 327, 

  IІ поверх, Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування

  м. Київ, вул. Прорізна, 15


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про проведення конкурсів на зайняття посад Голови Державної служби з безпеки на транспорті, Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 18-21 жовтня 2019 року № 14 та від 25 жовтня 2019 року № 15.
  3. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  4. Розв'язання усних ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
  5. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття посад Голови Державного агентства інфраструктурних проектів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 р.
   № 895-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства інфраструктурних проектів», Голови Державної регуляторної служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2019 р. № 955-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державної регуляторної служби» та Голови Державного агентства з управління зоною відчуження відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2019 р. № 956-р «Про оголошення конкурсу на зайняття посади Голови Державного агентства з управління зоною відчуження».
  6. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державного агентства інфраструктурних проектів, Голови Державної регуляторної служби, Голови Державного агентства з управління зоною відчуження.
  7. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби з безпеки на транспорті та Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  8. Рейтингові списки кандидатів на зайняття посад Голови Державної служби з безпеки на транспорті та Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  9. Про визначення кандидатур, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів для внесення пропозицій суб’єкту призначення.
  10. Різне.