• In English
 • 5 листопада Прем'єр-міністр Олексій Гончарук проведе засідання Нацради з розвитку науки і технологій
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 04 листопада 2019

  05
  листопада

  16:00

  18:00

  вівторок
  Клуб Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7)

  5 листопада 2019 року Прем'єр-міністр Олексій Гончарук проведе засідання Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

  Мета засідання: визначити ефективність системи фінансування та управління науки в Україні та окреслити потрібні реформи для якісних змін у цій сфері.

  У засіданні також візьмуть участь Міністр освіти і науки, голова Адміністративного комітету Нацради Ганна Новосад та голова Наукового комітету Нацради Олексій Колежук.

  Початок: о 16:00.

  Місце проведення: Клуб Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7). Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

  Акредитація медіа до 18:00 4 листопада за посиланням або за телефоном (044) 481-32-62.

  Довідково

  Національна рада України з питань розвитку науки і технологій була створена 5 квітня 2017 року. Це – основний стратегічний орган з формування політики у сфері науки та інновацій в Україні. Нацраду очолює Прем’єр-міністр за посадою. Вона складається з 2 комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен включає 24 члени.

  Склад Наукового комітету формується на конкурсних засадах. До нього обирають провідних представників наукової спільноти України.

  Адміністративний комітет складається з представників центральних органів влади та профільних установ, що мають безпосередній вплив на прийняття рішень у сфері науки. Його формують на підставі пропозицій відповідних органів. Комітет за посадою очолює Міністр освіти і науки.