• In English
 • 5 березня Остап Семерак візьме участь у презентації першого проекту модернізації соцоб'єктів з використанням зелених інвестицій

  05
  березня

  11:00

  12:00

  вiвторок

  Україна «розморожує» використання зелених інвестицій, спрямованих на модернізацю важливих соціальних об'єктів країни. Так, 5 березня 2019 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у презентації першого такого проекту, який передбачає утеплення та повну автоматизацію систем опалення, вентиляції та кондиціонування двох корпусів Національного університету імені Тараса Шевченка.

  Проект фінансуватиметься за рахунок коштів державного бюджету, отриманих у рамках договорів продажу одиниці установленої кількості викидів парникових газів, укладених із Урядом Іспанії.

  Вже у березні на вказаних об’єктах розпочнуться перші ремонтні роботи. Із цієї нагоди 5 березня у Національному університеті Тараса Шевченка відбудеться офіційна презентація проекту за участю сторін-учасників. Програмою заходу передбачено спілкування із журналістами, які також зможуть оглянути об’єкти, утеплення та модернізація яких відбуватиметься за «кіотські кошти».

  У заході візьмуть участь: Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Сільвія-Хосефіна Кортес-Мартін, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, віце-президенти ПрАТ "ХК "Київміськбуд" Світлана Новохацька та Едуард Шевчук.

  Увага! Акредитація для ЗМІ триває до 10:00 5 березня 2019 року за номером 097 49 714 49.

  Початок заходу об 11:00 (спочатку офіційна церемонія відкриття, потім огляд корпусів, презентація проекту та за результатами огляду брифінг для журналістів).

  Місце проведення: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 4-Е (механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка).