• In English
 • 4 березня Лілія Гриневич візьме участь у прес-конференції щодо підсумків проекту з прозорого управління освітою, впровадженого МОН та USAID
  опубліковано 01 березня 2019

  04
  березня

  14:00

  16:00

  понеділок
  пр. Перемоги, 10, м. Київ

  4 березня 2019 року за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, заступника Міністра Романа Греби та Директора Агентства США з Міжнародного розвитку Сюзан Фріц відбудеться прес-конференція, присвячена підсумкам співпраці Міністерства в межах Проекту USAID «Альянс сприяння прозорому управлінню освітою» (UTEMA).

  Учасниками прес-конференції також стануть:

  Олександр Риженко – Голова Державного агентства з питань електронного урядування України;

  Андрій Литвинчук – т.в.о. Директора Державної наукової установи «Інститут освітньої аналітики»;

  Михайло Шмельов – Регіональний директор з питань технологічної політики, Майкрософт Україна;

  Ярема Бачинський – Директор в Україні, Американські ради з міжнародної освіти;

  Наталія Онищенко, Керуючий партнер Компанії «СМАРТ Бізнес»;

  Артем Ганжа, Технічний Директор Фірми «Укртехпром».

  Учасникам, зокрема, презентують переваги електронної системи документообігу Міністерства освіти і науки України та Інформаційної системи збору й аналізу фінансових і статистичних даних діяльності закладів вищої освіти. Завдяки здійсненню проекту міжнародної технічної допомоги вони були реалізовані для ефективної та прозорої роботи у сфері освіти.

  Початок: о 14:00.

  Місце проведення: Зала колегії МОН, пр. Перемоги, 10, м. Київ.

  Акредитація: за номером (044) 481-32-62 або через Google-форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduUbWKPUadx9l-4jDQZvFZeZBKI3cSnIgrkARSBLM64jqymg/viewform

  Довідково

  Впродовж 2016-2019 рр., в межах реалізації Проекту USAID «Альянс сприяння прозорому управлінню освітою» (UTEMA), UTEMA допомагав Міністерству освіти і науки України, а також іншим установам у сфері освіти стати на шлях прозорого та підзвітного управління, заснованого на сучасних технологічних рішеннях. Проектом передбачено поетапний перехід на систему електронного документообігу Міністерства освіти і науки України, а також розроблення та введення в експлуатацію е-системи фінансової звітності закладів вищої освіти до Міністерства.