• In English
 • 4 березня відбудеться спільна нарада Мінмолодьспорту і керівників державних установ Національної академії медичних наук України
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 01 березня 2019

  04
  березня

  15:00

  понеділок
  м. Київ, вул. Герцена 12

  4 березня відбудеться спільна нарада за участі представників Міністерства молоді та спорту та Національної академії медичних наук, керівників державних установ НАМН, представників кафедри медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Української асоціації розвитку інформаційних технологій в медицині.

  Метою наради є обговорення практичних заходів з реалізації Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Національною академією медичних наук України та Міністерством молоді та спорту України, що передбачає міжвідомчу співпрацю у сферах: поліпшення здоров’я нації, формування комплексної політики заохочення громадян до оздоровчої рухової активності, розвитку спортивної медицини та спорту вищих досягнень, надання консультативної, спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги спортсменам штатної команди національних збірних команд України з видів спорту, визнаних в Україні, у провідних клініках наукових установ Національної академії медичних наук України.

  Нарада відбудеться у приміщенні Національної академії медичних наук України (м. Київ, вул. Герцена, 12, конференц-зал, каб. 214).

  Початок – о 15:00.

  Акредитація ЗМІ та додаткова інформація за телефоном – (044) 289 9505, (068) 240 2576.