• In English
 • 30 березня заступник Міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко візьме участь у прес-конференції на тему «Дельфінарії: Рай для власників, «пекло» для тварин»

  30
  березня

  11:00

  12:00

  п’ятниця
  київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16

  Завтра, 30 березня 2018 року об 11:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко візьме участь у прес-конференції на тему «Дельфінарії: Рай для власників, «пекло» для тварин».

  Під час заходу відбудеться обговорення щодо утримання дельфінів у неволі та можливостей створення для них реабілітаційного центру в Україні.

  Нагадаємо, що наразі в Україні дельфінарії використовують дельфінів, які є представниками червонокнижного виду тварин, у комерційних цілях, що заборонено законом. Крім того, жоден дельфінарій в Україні не може забезпечити належні умови утримання морських ссавців, задовольнити їхні фізіологічні потреби щодо простору, вільного пересування, спілкування з іншими особинами свого виду. Внаслідок тривалість життя дельфінів у неволі у 3-5 разів менша порівняно із тими, що проживають на волі.

  Учасники:

  Василь Полуйко - заступник Міністра екології та природних ресурсів України;

  Катерина Полянська - еколог МБО «Екологія-Право-Людина»;

  Наталія Куць - аналітик, юрисконсульт МБО «Екологія-Право-Людина»;

  Олексій Василюк - еколог МБО «Екологія-Право-Людина».

  Захід відбудеться30 березня 2018 року.

  Початок: 11.00

  Місце проведення: І.А. «Укрінформ», Богдана Хмельницького, 8/16  (Зала 1).

  Акредитація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1LYFWghu1QRMxEpFTWcZ-aRBarbUw5wnP35ZVZfX9yJo/viewform?edit_requested=true