• In English
 • 31 березня у Національній академії внутрішніх справ відбудеться відкриття навчально-тренувального центру домедичної допомоги
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 29 березня 2018

  31
  березня

  11:00

  13:00

  субота

  У суботу, 31 березня, у Національній академії внутрішніх справ (НАВС)  відбудеться відкриття навчально-тренувального центру домедичної допомоги.

  У заході візьмуть участь керівництво МВС, НАВС, Голова Представництва НАТО в Україні та Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні.

  Відкриття навчально-тренувального центру відбудеться у рамках проекту НАТО «Багатонаціональна система телемедицини для надзвичайних ситуацій».

  Початок: об 11:00.

  Представники ЗМІ запрошуються до 10:30. Вхід на територію Національної академії внутрішніх справ за паспортами та редакційними посвідченнями.

  .Для журналістів передбачений трансфер. 31 березня о 8:40 на представників ЗМІ чекатиме автобус на вул. Академіка Богомольця, 10. Виїзд о 09:00.

  Місце проведення: НАВС, с. Віта-Поштова, Києво-Святошинський район, Київська область. 

  Акредитація триватиме до 16:00 30 березня за електронною адресою: pressa@mvs.gov.ua. Просимо надсилати наступну інформацію: ПІБ, назва ЗМІ, посада, телефон, скан паспорта (перша сторінка), скан редакційного посвідчення.