• In English
 • 2 квітня відбудеться брифінг щодо сучасного стану та перспектив протимінної діяльності в Україні
  опубліковано 01 квітня 2018

  02
  квітня

  14:00

  15:00

  понеділок
  проспект Повітрофлотський, 6, м. Київ

  2 квітня о 14:00 у Прес-центрі Міністерства оборони України відбудеться брифінг щодо сучасного стану протимінної діяльності в Україні та перспектив її розвитку.

  Щороку, 4 квітня, у світі відзначається Міжнародний день поширення обізнаності щодо мінної безпеки та допомоги у протимінній діяльності, започаткований ООН. На сьогодні Україна є однією з найбільш забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами держав у світі.

  З початком агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей мали місце неодноразові випадки підриву військовослужбовців та цивільного населення на вибухонебезпечних предметах.

  У заході візьме участь начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України з інформацією про заходи, що здійснюються щодо очищення території сходу України від мін та вибухонебезпечних залишків війни, а також планів щодо вдосконалення протимінної діяльності.

  Збір представників вітчизняних засобів масової інформації – о 13:40 2 квітня біля КПП №2 Міністерства оборони України (проспект Повітрофлотський, 6).

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 11:30 2 квітня за телефонами: (044) 454-45-91, (067) 223-16-43.