• In English
 • 28 листопада - семінар «Діджиталізація управління HR процесами на державній службі»

  28
  листопада

  10:00

  14:00

  четвер

  28 листопада 2019 року в приміщенні Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) відбудеться семінар «Діджиталізація управління HR процесами на державній службі».

  Захід організовується НАДС та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу у рамках Робочої групи (Панелі) «Врядування та реформа державного управління» Тематичної платформи 1 «Зміцнення інститутів та забезпечення належного врядування» ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство».

  Мета заходу сприяння розвитку інформаційної сфери та діджиталізації державного управління і державної служби у країнах-членах ЄС та країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також обговорення актуальних питань та кращих практик щодо автоматизації управління людськими ресурсами.

  Під час семінару планується обговорити:

  розвиток інформаційної сфери та діджиталізація державних послуг, реінжиніринг процесів в органах державної влади, автоматизація алгоритмів ухвалення рішень;

  - кращі практики та міжнародний досвід впровадження ІТ-платформ для забезпечення ефективного залучення та відбору персоналу на державну службу;

  - досвід щодо створення та функціонування інформаційних систем управління людськими ресурсами на державній службі;

  - актуальні питання та інноваційні практики використання ІТ-технологій для забезпечення безперервного навчання державних службовців.

  Також в рамках семінару відбудеться презентація проекту інформаційної системи «PoClick».

  Участь у заході візьмуть представники органів державної влади країн ініціативи Європейського Союзу «Східне партнерство» та держав-членів ЄС, відповідальні за впровадження ІТ-технологій у сфері управління людськими ресурсами, посадові особи Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, представники служб управління персоналом органів державної влади, інститутів громадянського суспільства, міжнародні та вітчизняні експерти.

  Реєстрація: 9:30 – 10:00. 

  Початок заходу: о 10:00.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 6-й поверх, конференц-зал (м. Київ, вул. Прорізна, 15).

  Акредитація ЗМІ: тел: 256-00-89, Постоловська Мар’яна.

  Програма заходу