• In English
 • 27 листопада- засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  27
  листопада

  10:00

  18:00

  середа
  НАДС, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Дата проведення: 27 листопада 2019 року

  Місце проведення: НАДС, м. Київ, вул. Прорізна, 15 (3-й поверх, кабінет № 327)

  Початок засідання: 10:00

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Затвердження ситуаційного завдання (письмового) для кандидатів на посаду державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

  2. Затвердження переліку кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля, які допущені до етапу розв’язання ситуаційного завдання.

  3. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

  4. Розв’язання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  5. Перевірка розв’язання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  6. Оголошення результатів виконання письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  7. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і захисту довкілля.

  8. Розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  9. Перевірка розв’язання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  10. Оголошення результатів виконання усного ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  11. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства енергетики і охорони довкілля, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Різне.