• In English
 • 27 листопада - перше відкрите тренування збірної України з «Ігор Нескорених»
  Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 25 листопада 2019

  27
  листопада

  09:00

  10:00

  середа

  27 листопада в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» розпочнеться спільне тренування збірної України «Ігор Нескорених» та партнерів проекту.

  На початку відкритого тренування членів команди привітають Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, а також представники організацій-партнерів  директор Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач і засновник Благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, а також головний тренер збірної України Сергій Конюшок.

  Вони також розкажуть про хід підготовки учасників збірної, який відбувся, зокрема, під час тренувальних зборів, які розпочались 20 листопада. Крім того, журналісти зможуть поспілкуватись і з самими учасниками національної збірної та подивитися процес тренувань. 

  Нагадаймо, підготовчий табір збірної, відбувається за такими видами  спорту: стрільба з лука, ролейний велосипед, пауерліфтинг, штовхання ядра, веслування на тренажері, велоспорт сидячи та біг на візках. За тиждень тренувань члени команди провели низку занять за обраними видами спорту, а також отримали можливість відвідувати заняття з англійської та змогли працювати з психологом.

  Після табору кожен з учасників збірної розпочне індивідуальну підготовку за місцем проживання, спираючись на розроблений тренерами індивідуальний план.

  Початок заходу: 09:00.

  Місце проведення: Олімпійський навчально-спортивний центр «Конча-Заспа» (Столичне шосе, 19).

  Акредитація до 18:00 26 листопада. З питань акредитації звертайтесь до Оксани Пашкевич за номером телефону +38 063 888-11-41 або на o.pashkevych@stratcomua.org.

  Для отримання акредитації ЗМІ повинні надати ПІБ, посаду, номер телефону та електронну пошту своїх представників. Прохід на локацію буде дозволено за умови пред’явлення посвідчення журналіста.

  Довідково

  В збірну України цього року ввійшло 20 учасників (повний склад збірної вже опубліковано на сайті проекту), яких обирали за підсумками кількох етапів відбору та Національних Ігор Нескорених. В 2019 році національну команду обирали за оновленими критеріями, переданими Фундацією Ігор Нескорених всім країнам-учасницям змагань.

  Кульмінацією підготовки української збірної, що триватиме 5 місяців, стане виступ на міжнародних Іграх Нескорених 2020 в Гаазі 9-16 травня.