• In English
 • 27-28 листопада - дводенний офіційний візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана до Грузії
  опубліковано 27 листопада 2017

  27
  листопада

  08:00

  понеділок
  28
  листопада

  18:00

  вівторок

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розпочав дводенний офіційний візит до Грузії. Глава Уряду проведе переговори з Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі, Прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, Головою Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе, візьме участь у великому економічному Форумі «Один пояс – один шлях».

  Володимир Гройсман також відвідає Центр реабілітації військових, де проходять лікування українські військові, та відкриє пам’ятник Лесі Українці в Кахетії.

  Довідково 

  Відносини України та Грузії носять характер стратегічного партнерства. Товарообіг між державами за підсумками 2016 року становить 456 млн дол, проте цей показник може бути збільшений вдвічі – до 1 млрд дол. Україна вітає сприяння Уряду Грузії залученню українських компаній до реалізації інфраструктурних проектів в Грузії і готова поглибити співпрацю в сфері розвитку транзитного потенціалу двох держав, передусім в рамках проекту «Новий Шовковий шлях».

  Окремий пункт порядку денного співробітництва Києва та Тбілісі – продовження політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності на двосторонньому рівні і на майданчиках міжнародних організацій, а також зближення з ЄС і НАТО.